Jobbar
På roirekrytering.se använder vi kakor (cookies)
för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Läs mer här
Roi Rekrytering

Kontakta oss

Ann-Cathrin Lindskog

Ann-Cathrin Lindskog

Telefon: 0708 635 145

Epost:anncathrin.lindskog@roirekrytering.se

Jenny Sandén

Telefon: 0735 20 87 11

Epost: jenny.sanden@roirekrytering.se

Niclas Wate

Telefon: 0734 35 35 77

Epost: niclas.wate@roirekrytering.se

Anna Bergkvist

Telefon: 0708 35 79 96

Epost: anna.bergkvist@roirekrytering.se

Filippa Fridhagen

Ann Boström

Telefon: 0733 21 20 00

Epost: ann.bostrom@roirekrytering.se

Jonna Warnerbring

Telefon: 0707-95 60 90

Epost: Jonna.warnerbring@roirekrytering.se

Veronica Kjellin

Telefon: 0708 29 35 61

Epost:veronica.kjellin@roirekrytering.se

Jonas Bågeman

Telefon: 0735 10 32 93

Epost: jonas.bageman@roirekrytering.se

Björn Jonasson

Telefon: 0709-261 227

Epost:bjorn.jonasson@roirekrytering.se

Johanna Isberg

Johanna Isberg

Telefon: 0705 84 33 83

Epost:johanna.isberg@roirekrytering.se

Christoffer Hällefors

Telefon: 070-200 25 90

Epost: christoffer.hallefors@roirekrytering.se

Ana Acosta

Telefon: 0701 42 80 07

Epost: ana.acosta@roirekrytering.se

Magnus Ehlde

Magnus Ehlde

Telefon: 0709 39 80 04

Epost: magnus.ehlde@roirekrytering.se

Mohamad Hamid

Mohamad Hamid

Telefon: 0732 33 07 39

Epost: mohamad.hamid@roirekrytering.se

Malcolm Nihlén

Malcolm Nihlén

Epost: malcolm.nihlen@roirekrytering.se

Therese Afzelius

Therese Afzelius

Telefon: 0733 98 24 60

Epost: therese.afzelius@roirekrytering.se

Lukas Drelich

Lukas Drelich

Telefon: 0732 33 08 50

Epost: lukas.drelich@roirekrytering.se

Amanda Johansson

Amanda Johansson

Telefon: 0732 33 11 90

Epost: amanda.johansson@roirekrytering.se

 


Tveka inte att ta kontakt om det är något du undrar över!
Vill du veta hur Roi Rekrytering hanterar dina personuppgifter? Läs om Roi Rekryterings Sekretess- och integritetspolicy här.

Växel:0770 110 177
E-post: info@roirekrytering.se

Roi Rekrytering
Org nr: 556742-3248

Malmö
Gasverksgatan 9
211 29 Malmö

 

Stockholm
Kungsbroplan 1
112 26 Stockholm

Roi Rekryterings styrelse

Alla som sitter i Roi Rekrytering styrelse har stor erfarenhet inom både rekrytering, företagsledning och styrelsearbete.

Magnus Dahlström

Bakgrund som globalt ansvarig för Human Resources i Tetra Pak och Tetra Laval.

Sven Wennhall

Erfaren entreprenör som grundat och utvecklat Sembo AB till att bli en av Sveriges största researrangörer.

Victoria Thore

Lång erfarenhet av att leda i tillväxt från olika bolag och branscher. Arbetat med den digitala affären i nästan hela sitt yrkesliv. Är idag VD på Ikano Försäkring.

Håkan Fritz

Håkan har arbetat inom rekrytering och HR i större delen sitt yrkesverksamma liv. Bakgrund som VD för Poolia Rekrytering, Assesio och Jobline som senare blev Monster, samt eget rekryteringsbolag i 3 länder.

Niclas Wate

Har i rollen som VD tagit ett nytt rekryteringskoncept grundat på enkelhet och transparens till marknaden, med flera års tidigare erfarenhet av koncept- och affärsutveckling.

 

Ladda ner vår Rekryteringsmanual - kostnadsfritt!

Ladda ner vår Rekryteringsmanual - helt kostnadsfritt!

Många faktorer måste stämma för att en rekrytering ska bli bra. Vi har sammanställt våra erfarenheter och tips i en manual som hjälper dig att undvika misstagen.

Ange din e-postadress och ladda ner Rekryteringsmanualen kostnadsfritt.
Hämta rekryteringsmanualen
Vill du veta hur Roi Rekrytering hanterar dina personuppgifter?
Läs mer om Roi Rekryterings Sekretess- och integritetspolicy här

Ställ en fråga till oss

Skicka
Vill du veta hur Roi Rekrytering hanterar dina personuppgifter?
Läs mer om Roi Rekryterings Sekretess- och integritetspolicy här
Tack för din fråga!
Vi svarar så snart som möjligt.